fbpx
Działki budowlane Ostrów Wielkopolski I pod Ostrowem I Osiedle Pod Lasem I Sadowie (8)

Na Osiedlu pod Lasem w Sadowiu własnie jest zakładany prąd

Wygląda na to, że małymi krokami zbliża się wiosna. Można to poczuć nie tylko po tym, że dni stają się dłuższe czy po tym, że słońce jakoś mocniej grzeje. Na Osiedlu Pod Lasem w Sadowiu, też zaczyna widać wiosnę. Może jeszcze drzewa nie obudziły się z zimowego snu, ale rozpoczęły się prace, które czekały aż minie zima.

Zgodnie z harmonogramem zaplanowano podłączenie energii elektrycznej dla działek 1 oraz 17-23 do końca maja. Mamy świetną informację dla wszystkich zainteresowanych działkami budowlanymi w na Osiedlu Pod Lasem w Sadowiu. Przy okazji kolejnej prezentacji w Sadowiu zauważyliśmy, że rozpoczęły się już prace przyłączeniowe. Mało tego, dostawca energii zamontował już 15  skrzynek elektrycznych na całym Osiedlu Pod Lasem. Jest to doskonała wiadomość dla chcących zakupić działki budowlane w głębi osiedla. Z godnie z umową, dla działek w głębi Osiedla Pod Lasem łącze energetyczne będzie wykonane najpóźniej 5 miesięcy od złożenia wniosku. Widząc stan zaawansowania prac można być spokojnym o dotrzymanie tego terminu. Rozdzielnie są zamontowane na całym Osiedlu Pod Lasem, dlatego spodziewamy się, że podłączenie energii dla wszystkich działek budowlanych będzie tylko formalnością i zostanie wykonane w ekspresowym tempie.

Dla działek 1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 złożyliśmy już wniosek o podłączenie do energii elektrycznej. Działki te będą miały prąd nie później niż na koniec maja. Jest to doskonała okazja, aby przyśpieszyć rozpoczęcie budowy.

Jak rozpocząć budowę jeszcze szybciej? Jest na to prosty sposób. Kupując działki budowlane razem z naszym projektem. Dla działek 1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 mamy już wydane prawomocne pozwolenie na budowę! Znaczy to, że już po podpisaniu aktu notarialnego możesz rozpoczynać budowę bez czekania na formalności. Chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń lub napisz do nas.

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Biuro sprzedaży czynne 09:00 – 17:00

Adres: ul. Wrocławska 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Close Menu