fbpx
Działki budowlane-Sadowie-Osiedle Pod Lasem-Biuro Nieruchomości-M4 Ekspert Nieruchomości-Ostrów Wlkp.-Lubsko-Ostrów Wielkopolski-Wrocławska 37-3

Wiosna w pełni w Sadowiu

Wygląda na to, że wiosna już na dobre zawitała na Osiedlu Pod Lasem. Drzewa zaczynają się zielenić. Ptaki wiją gniazda chowając się w trawie. Ziemia zaczyna pachnieć tak jak tylko potrafi pachnieć ziemia na wiosnę. Las o tej porze roku wygląda tak, że chce się spacerować, biegać, jeździć na rowerze. Po prostu być na świeżym powietrzu. Po długiej i szarej zimie, przyjemnie jest na powrót poczuć ciepłe promienie słońca na swoje twarzy. Posłuchać jak ptaki śpiewają. A to wszystko w błogiej ciszy. Tutaj nie ma co zagłuszyć tej ciszy. Na horyzoncie widać jedynie ciągnik, którym rolnik przygotowuje pole do pierwszego wysiewu. Mało jest takim miejsc w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego, żeby móc się cieszyć taką ciszą.

Budując dom na Osiedlu Pod Lasem, będziesz mógł się cieszyć zarówno ciszą, jak i lasem codziennie. Jadąc do pracy pierwszy będziesz widział jak budzi się roślinność na wiosnę. Jak przylatują ptaki. Zrób prezent sobie i swojej rodzinie. Wybudujcie dom na jednej z działek budowlanych Osiedla pod Lasem i żyjcie jakby wakacje trwały cały rok – wśród ptaków, lasu i przyrody. Dzieci wynagrodzą Ci to na starość swoimi wspomnieniami z dzieciństwa.

  • Ehh… Przyroda przyrodą ale żeby wybudować dom, trzeba mieć działkę budowlaną.
  • Tego na Osiedlu Pod Lasem nie brakuje. Zostało ich jeszcze 34
  • No tak ale działka powinna mieć prąd
  • I nie-inaczej jest na Osiedlu Pod Lasem – mimo, że działki są położone w ustronnym miejscu, jest do nich doprowadzony prąd. Własnie został zainstalowany transformator i wydaj się być tylko kwestią dni, kiedy zostaną wykonanie ostatnie odbiory i pierwsze działki budowlane będą fizycznie posiadały przyłącze energetyczne.

Jest to naprawdę doskonała alternatywa lokalizacji w mieście. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem znajdujesz się w najładniejszej miejscu pod Ostrowem Wielkopolskim. Nie będziesz musiał się obawiać, że tuż za Twoją granicą deweloper wybuduje szeregowiec, lub co gorsza blok wielorodzinny. Zamieszkasz w kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie każdy ma dużą działkę, która zapewni swoim mieszkańcom prywatność jakiej potrzebują.

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu