fbpx
Działki pod Ostrowem I Osiedle Pod Lasem I Sadowie (3)

Osiedle Pod Lasem – kolejna sprzedaż

Mniej działek pod lasem

Dzieje się na Osiedlu Pod Lasem. Własnie podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki nr 17. Działka ta ma 1948 m2 i jest z dwóch stron otoczona lasem oraz ma dostęp zarówno do drogi wewnętrznej, jak i gminnej. Da to z pewnością doskonałe możliwości zagospodarowania tej działki. Gratulujemy nowym nabywcom doskonałego wyboru i witamy w społeczności Osiedla Pod Lasem.

Dostaliśmy również informację od dostawcy energii elektrycznej, że działki numer 1 oraz 17 do 23 są już oficjalnie podłączone do prądu. Nabywcy tych działek nie będą musieli troszczyć się o formalności związane z uzyskaniem przyłącza energetycznego.

To miejsce uzależnia

Dziś w ten piękny, mglisty poranek odbyło się kolejne spotkanie w Sadowiu z zainteresowanymi zakupem działki na Osiedlu Pod Lasem. Przy tej okazji postanowiliśmy pokazać wam jak wygląda to miejsce o poranku. A do tego ptaki śpiewały tak pięknie, aż nie chciało się stamtąd odjeżdżać. Nagraliśmy dla was krótki filmik, żebyście mogli sobie wyobrazić, że pijecie poranną kawę w niedzielny poranek słuchając tego śpiewu. To miejsce uzależnia, tutaj chce się zwolnić, usiąść, odpocząć, patrzeć w dal, obserwując dziką zwierzynę. Tutaj chce się być…

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu