fbpx
Działki pod Ostrowem I Osiedle Pod Lasem I Sadowie (3)

Osiedle Pod Lasem – kolejna sprzedaż

Mniej działek pod lasem

Dzieje się na Osiedlu Pod Lasem. Własnie podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki nr 17. Działka ta ma 1948 m2 i jest z dwóch stron otoczona lasem oraz ma dostęp zarówno do drogi wewnętrznej, jak i gminnej. Da to z pewnością doskonałe możliwości zagospodarowania tej działki. Gratulujemy nowym nabywcom doskonałego wyboru i witamy w społeczności Osiedla Pod Lasem.

Dostaliśmy również informację od dostawcy energii elektrycznej, że działki numer 1 oraz 17 do 23 są już oficjalnie podłączone do prądu. Nabywcy tych działek nie będą musieli troszczyć się o formalności związane z uzyskaniem przyłącza energetycznego.

To miejsce uzależnia

Dziś w ten piękny, mglisty poranek odbyło się kolejne spotkanie w Sadowiu z zainteresowanymi zakupem działki na Osiedlu Pod Lasem. Przy tej okazji postanowiliśmy pokazać wam jak wygląda to miejsce o poranku. A do tego ptaki śpiewały tak pięknie, aż nie chciało się stamtąd odjeżdżać. Nagraliśmy dla was krótki filmik, żebyście mogli sobie wyobrazić, że pijecie poranną kawę w niedzielny poranek słuchając tego śpiewu. To miejsce uzależnia, tutaj chce się zwolnić, usiąść, odpocząć, patrzeć w dal, obserwując dziką zwierzynę. Tutaj chce się być…

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Biuro sprzedaży czynne 09:00 – 17:00

Adres: ul. Wrocławska 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Close Menu