fbpx
Działki budowlane Sadowie

Coraz mniej działek graniczących z lasem

Co nowego na Osiedlu pod Lasem? Nasze działki budowlane w Sadowiu są jeszcze piękniejsze i wyraźnie czuć, że są już wakacje. Lato w pełni, żar leje się z nieba. Chciało by się odpocząć w cieniu drzewa i schłodzić się zimnym napojem.
Podpisaliśmy kolejne dwie umowy przedwstępne. I tym sposobem zostały tylko dwie działki w linii graniczącej bezpośrednio z lasem. Nie ma powodu do zmartwień, ponieważ działki wzdłuż drogi gminnej również graniczą z lasem. Są od niego oddzielone jedynie drogą. Wydaje nam się, że jest to również bardzo ciekawa opcja dla tych z was, którym się marzą okna domu wychodzące bezpośrednio na ścianę lasu.
Dla tych, którzy nie poznali jeszcze wszystkich walorów tego pięknego miejsca, postanowiliśmy wykorzystać tak piękny dzień do nakręcenia filmu promocyjnego Osiedla Pod Lasem. Wszystko co chcielibyście wiedzieć na temat Osiedla Pod Lasem znajdziecie w tym krótkim filmie. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania wystarczy zadzwonić.

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu