fbpx
Osiedle Pod lasem - działki budowlane - Sadowie - działki budowlane pod Ostrowem

Prace budowlane na Osiedlu Pod Lasem

Kto był w tym tygodniu na Osiedlu Pod Lasem mógł zauważyć, że trwają tam intensywne prace budowlane. Na osiedle wjechał ciężki sprzęt. Wycięto drzewa i krzewy rosnące wzdłuż drogi. Głównym celem tych prac było zasypanie istniejącego wzdłuż drogi rowu. Oczywiście na samym zasypaniu prace się nie skończyły. Nastąpiła melioracja tego rowu tj. umiejscowienie w miejscu rowu rury pod ziemią mającej za zadanie zbieranie wody i odprowadzenie jej poza teren Osiedla Pod Lasem.  Tym sposobem działki leżące wzdłuż drogi zostały odsłonięte i uzyskały swobodny dostęp do drogi, a nowi właściciele działek leżących przy drodze gminnej będą mieli widok z okien prosto na las.

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu