fbpx
Działki pod Ostrowem I Osiedle Pod Lasem I Sadowie_2 (50)

Ostatnia działka granicząca z linią drzew!

Też chciałbyś zamieszkać pod lasem🌳🌿?
Nie Ty jeden!
Tylko w tym tygodniu podpisaliśmy  akt notarialny oraz umowę przedwstępną na 2 działki na Osiedlu Pod Lasem.
Zatem, jeśli chciałbyś, aby Twoja działka budowlana graniczyła z linią lasu, masz niepowtarzalną okazję kupić OSTATNIĄ taką działkę na Osiedlu Pod Lasem, która bezpośrednio graniczy z linią drzew.

👉 Działka nr 11 – 1584 m2

Dla tych co nie zdążą, nie ma się co martwić. Okna Twojego domu 🏡 wciąż mogą wychodzić na ścianę lasu.
Kupując jedną z działek od 18 do 23, będziesz miał właśnie taki widok. I nic go nie zasłoni.

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu