fbpx
0.9.143

Osiedle Pod Lasem – Pierwsza budowa rozpoczęta

Zaledwie kilka miesięcy od podpisania aktu notarialnego, pierwsi mieszkańcy już rozpoczęli budowę!

Czy można ekspresowo rozpocząć budowę? Okazuje się, że tak. Tę działkę sprzedaliśmy zaledwie 4 miesiące temu, a kto przejeżdżał ostatnio koło Osiedla Pod Lasem zauważył zapewne pierwsze prace budowlane. Pierwszy dom ma już fundamenty! Gratulujemy właścicielom sprawności w załatwianiu formalności. Już nie możemy doczekać się bryły budynku i czekamy na kolejne domy na Osiedlu Pod Lasem.

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu