fbpx
0.9.143

Osiedle Pod Lasem wiosną z lotu ptaka

Miałem nadzieję, że uda mi się pokazać działki budowlane na Osiedlu Pod Lasem w zimowej scenerii. Niestety, zimy w tym roku nie było. Tj. była ale nie było śniegu. I tak oto dotrwaliśmy do wiosny.

Jak widać nie wszystkim przeszkadzał brak zimy. Pierwsi właściciele działek na Osiedlu Pod Lasem nie zmarnowali okresu zimowego i pierwsze domy już pojawiły się na horyzoncie. Zatem osiedle z nazwy zaczyna nabierać kształt.

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu