fbpx
1605619847147

Powstaje sieć wodociągowa na Osiedlu Pod Lasem

Rozpoczęto drugi etap rozbudowy sieci wodociągowej na Osiedlu Pod Lasem. Pierwszy etap obejmował ułożenie rury wodnej od wsi Sadowie wzdłuż drogi gminnej. Dzisiaj rozpoczęto prace już na samym Osiedlu Pod Lasem. Zgodnie z planem, prace te zakończyć powinny się pod koniec Listopada. Woda będzie ułożona wzdłuż planowanych dróg wewnętrznych, tak aby każda z oferowanych działek miała możliwość wykonania przyłącza wodnego bezpośrednio z drogi. Informacja ta zapewne ucieszy właścicieli nowopowstających domów oraz osoby, które wahają się jeszcze nad wyborem lokalizacji pod budowę domu jednorodzinnego.

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu