fbpx
0.9.143

Osiedle Pod Lasem w zimowej scenerii

W końcu udało się złapać zimę na Osiedlu Pod Lasem. Trzeba przyznać, że widoki są magiczne. Połączenie lasu, zgrzytu śniegu pod stopami i szczypania policzków na mrozie z chłodnym i świeżym powietrzem… Ehhh. Czyż nie pięknie było by usiąść na tarasie od południowej strony z kubkiem gorącej pachnącej kawy? Przykryć się lekko gryzącym wełnianym kocem i pozwolić aby słońce ogrzewało twarz? I patrzeć w dal…lub na las… Relaks w czystej postaci. Właśnie tak jest na Osiedlu Pod Lasem zimą. Coś czuję, że przyszłą zimą pierwsze rodziny na Osiedlu Pod Lasem właśnie tak będą spędzać popołudnia.

 

Podziel się z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Kontakt z biurem sprzedaży

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu