fbpx
Dom dla Ciebie...
...który my zbudujemy
Zobacz więcej

Ty się relaksujesz - my budujemy

Budowa własnego bomu to poważne przedsięwzięcie. Często budowie towarzyszy sporo stresu związanego z ekipami budowlanymi, opóźnieniami w dostawie materiałów i tym podobne. 
Nowy dom możesz mieć bezstresowo. Kup działkę budowlaną na Osiedlu pod Lasem w Sadowiu razem z domem a my go zbudujemy dla Ciebie. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Co otrzymasz w cenie domu?

Ogrodzona Działka budowlana

W cenie domu otrzymasz działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 uzbrojoną w wodę i prąd. Dodatkowo ogrodzimy tę działkę dla Ciebie oraz zamontujemy bramę wjazdową.

Gruntowa pompa ciepła

Która zapewni ekologiczne i wydajny system ogrzewania dla Twojego domu.

Nadzór nad budową

Budowa domu jest skomplikowanym procesem, ale to nie Ty musisz nadzorować ten proces. Nasi specjaliści zajmą się tym za Ciebie.

Podstawowe informacje

Sprawdź, czy nasz dom odpowiada potrzebom Twojej rodziny

0
Sypialnie

Od 9,37 m2 do15,85 m2, aby każdy miał swój pokój

0 m2
Salon

Salon połączony z jadalnią, aby rodzina mogła spędzać czas razem

1 m2
Działka

Dość miejsca na zabawę z dziećmi i relaks przy domu

A do tego łazienka o powierzchni 9,25 m2 oraz osobne WC. Sporej wielkości kuchnia o pow. 13,45 m2, która płynnie łączy się z jadalnią i salonem. Kuchnię można również wykonać jako osobne pomieszczenie. Obok kuchni zaprojektowano również spiżarnie, może wykorzystasz tę przestrzeń do przechowywania przetworów z produktów wyhodowanych we własnym ogródku? W domu tym nie zabrakło również garażu dla Twojego samochodu. 

Interesuje Cię cena?

Ten dom może być Twój już za:

0
złotych

Dom w stanie deweloperskim

Chcesz jeszcze spojrzeć na plan pomieszczeń?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy wszystkich informacji

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu