fbpx
Działka budowlana z projektem
Przyśpiesz budowę swojego domu nawet o kilka miesięcy
Więcej

Dlaczego z projektem?

Kupując działkę budowlaną na Osiedlu Pod Lasem razem z projektem możesz przyśpieszyć budowę swojego domu nawet o kilka miesięcy. Dla działek 1, 17, 18, 19 ,20 ,21, 22, 23 jest wydane prawomocne pozwolenie na budowę dla tego projektu. Co to oznacza dla Ciebie? To, że będziesz mógł rozpocząć budowę domu już po podpisaniu aktu sprzedaży działki. Pozwoli Ci to zaoszczędzić nawet do kilku miesięcy w całym procesie inwestycyjnym. 

Coś o projekcie?

Projekt stworzony przez doświadczonego architekta. Skupiono się w nim na ergonomii i wygodzie mieszkańców. Można zauważyć wyraźny podział na strefę dzienną i nocną, aby zapewnić maksymalny komfort  wszystkim mieszkańcom. 

  • 104 m2 powierzchnia użytkowa
  • Dodatkowo garaż 18,55 m2
  • 3 sypialnie
  • Pokój dzienny z jadalnią
  • 1 kondygnacja
  • Łazienka z dodatkowym osobnym WC
  • Dom oszczędny o doskonałej charakterystyce energetycznej

Warto z projektem

Budując dom nie unikniesz etapu projektowania, ale kupując działkę na Osiedlu Pod Lasem razem z projektem zaoszczędzisz sporo czasu. Dodatkowo zyskasz projekt domu, który jest ekonomiczny zarówno w budowie jak i późniejszym użytkowaniu. 

5000 PLN

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Close Menu